Home arrow activiteiten arrow Wandelen met Staatsbosbeheer...
 
 
Wandelen met Staatsbosbeheer...



Dat u na uw eerste bezoek meteen wegloopt met Drenthe is heel begrijpelijk.
 
Op pad door het Drentse coulisselandschap komt de fervente wandelaar namelijk alles tegen wat zijn of haar hart sneller laat kloppen.Kleinschaligheid, historie, charme, cultuur en natuur wisselen elkaar op hartverwarmende wijze af.

Er wordt in Drenthe dan ook heel wat afgewandeld. Drenthe is voor de wandelaar een waar eldorado. Niet alleen in de zomer, maar ook in de herfst en in de winter is Drenthe meer dan de moeite waard. 

Speciaal voor u als fervent Nordic Walking –beoefenaar hebben 23 hotels - onder de naam: Hotelkring Drenthe - en sfeervolle B&B-accommodaties, 3-daagse wandelarrangementen ontwikkeld. Door gebruik te maken van de wandelpaden die Staatsbosbeheer in kaart heeft gebracht zijn de mogelijkheden eindeloos. Ook bestaat de mogelijkheid te lopen van hotel naar hotel. Deze meerdaagse wandelarrangementen brengen u op de mooiste plekjes in de provincie. Over uw bagage hoeft u zich geen zorgen te maken, deze wordt nagebracht.

Voor het bestellen van de brochure en/of voor meer informatie kijk op: www.drentslandleven.nl of op www.hotelkringdrenthe.nl